Prevádzkový elektrikár - Hamburg - Nemecko

KÖNIG SE & Co KG

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
od 11,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre dvoch prevádzkových elektrikárov s miestom výkonu práce Hamburg - Nemecko.

Termín nástupu do práce: ihneď, prípadne dohodou

Počet voľných pracovných miest: 2 (každý zamestnanec musí vedieť nemecký jazyk na pokročilej úrovni)

Platové podmienky: od 11,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto

Náplň práce:
  • elektrikárske práce v elektrárni
  • prestavba, údržba a oprava elektrických zariadení
  • údržbárske práce podľa pokynov majstra v elektrárni

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku. Nie je to klasická turnusová práca! Ubytovanie zabezpečí firma, zamestnanec si ho hradí sám.

  • práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
  • sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
  • zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
  • vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
  • platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
  • ochranný pracovný odev a náradie
  • koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky alebo česky
  • ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovania v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • prax ako prevádzkový elektrikár podmienkou
  • znalosť nemeckého jazyka na úrovni pokročilý podmienkou (nutnosť komunikovať s majstrom v elektrárni v nemeckom jazyku)
  • výhodou vlastné auto
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubos Ondrusek
Tel.: +493514477812
E-mail: poslať životopis
ID: 2506820  Dátum zverejnenia: 7.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 11,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto