Montéri vzduchotechniky a sanity - partie

KÖNIG SE & Co KG

KÖNIG GmbH & Co KG Nienhagener, Str. 30, 37183 Moringen, Nemecko
Termín nástupu
31.8.2015
10.22 EUR/hodina, 10,22 €/hod. brutto + 4,35€/hod. netto - diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoj až štvorčlenné partie na montáže vzduchotechniky a sanity do Nemecka - mesto Renningen s nástupom k 31.8.2015.
Požadujeme
  • skúsenosti s prácou pri montáži sanity - výhodou sú skúsenosti so zváraním plastov
ALEBO skúsenosti s montážou vzduchotechniky
  • znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý u jedného z partie montérov. (Schopnosť komunikácie na stavbe s nemeckým stavbyvedúcim)
  • vo skupine je potrebné mať vlastné auto
  • požadujeme samostatnosť a dostatočné skúsenosti, spoľahlivosť, dochvíľnosť

prácu na trvalý pracovný pomer
  • prácu na stavbách v celom Nemecku
  • platená dovolenka od 25 dní ročne
  • zdravotné, sociálne, dôchodkové poistenie v Nemecku
  • hodinovú sadzbu 10,22 Eur/hod. brutto
  • k tomu atraktívne príplatky vo výške 4,35 Eur/hod. netto
  • ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami.
  • istotu práce v rodinnom podniku
  • slovenských a českých koordinátorov v Nemecku

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na trvalý pracovný pomer. Je potrebné rátať s presunmi medzi stavbami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 14-tich pobočkách v Európe viac ako 1.500 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

montér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lubos Ondrusek
Tel.: +493514477812
E-mail: poslať životopis
ID: 1787009  Dátum zverejnenia: 21.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10.22 EUR/hodina, 10,22 €/hod. brutto + 4,35€/hod. netto - diety