Montéri na inštaláciu vzduchotechniky

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
celé Nemecko, Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
10.22 - 10.80 EUR/hodina, príplatky od 2,56 do 4,35 €/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom ihneď alebo dohodou hľadáme dvojice montérov pre inštaláciu vzduchotechniky. Miesto výkonu práce Nemecko - doplňujúce informácie o oblasti poskytneme pri rozhovore.

Pracovné pozície sú na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú v Nemecku- nemecká pracovná zmluva.
Nie je to klasická turnusová práca! Ubytovanie je zabezpečené, ale hradíte si ho na vlastné náklady. Doprava je individuálna.

  • prácu na trvalý pracovný pomer
  • prácu na stavbách v celom Nemecku
  • platená dovolenka do 30 dní ročne
  • zdravotné, sociálne, dôchodkové poistenie v Nemecku
  • hodinovú sadzbu 10,22 až 10,80 Eur/hod. brutto
  • k tomu atraktívne príplatky vo výške 2,56 až 4,35 Eur/hod. netto
  • ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovanie v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)
  • istotu práce v rodinnom podniku
  • slovenských a českých koordinátorov v Nemecku

Životopis v slovenskom a nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • prax ako zámočník alebo montér vzduchotechniky
  • znalosť nemeckého jazyka je potrebná u jedného z dvojice
  • vlastné auto je výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1325766  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10.22 - 10.80 EUR/hodina, príplatky od 2,56 do 4,35 €/hod. netto