Elektrikár-Nemecko

KÖNIG GmbH & Co KG

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: celé Nemecko, Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 10.20 - 12.76 EUR/hodina
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme elektrikárov do Nemecka.
Elektrikári, ktorí majú znalosť nemeckého jazyka na úrovni aspoň mierne pokročilý budú môcť nastúpiť do práce 25.6.2012. Miesto výkonu práce: Hamburg. Vybraných uchádzačov na tento termín nástupu budeme kontaktovať.

Náplň práce:
- čítanie výkresov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
- elektrikárske práce v novostavbách aj v prestavbách

Je potrebné počítať s presunmi medzi stavbami. Nejedná sa o klasickú turnusovú prácu a domov môžete ísť po dohovore s majstrom na stavbe a Vašim koordinátorom, ktorý Vám bude pridelení spoločnosťou KÖNIG GmbH & Co KG, v dohodnutých termínoch. Ubytovanie v blízkosti stavby Vám nájdeme a zabezpečíme, hradíte si ho sami.
Iné výhody
- prácu na trvalý pracovný pomer v Nemecku na dobu neurčitú
- prácu na stavbách v celom Nemecku
- elektrikári, ktorí majú znalosť nemeckého jazyka na úrovni aspoň mierne pokročilý budú môcť nastúpiť do práce 25.6.2012. Miesto výkonu práce: Hamburg. Vybraných uchádzačov na tento termín nástupu budeme kontaktovať.
- hodinovú sadzbu 10,20 Eur/hod. brutto
- k tomu atraktívne príplatky vo výške 2,56 Eur/hod. netto
- lacné ubytovanie
- istotu práce v rodinnom podniku
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Personálne proadenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, technické, elektrotechnické, strojárske
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - mierne pokročilý
- prax ako elektrikár
- platné elektrikárske osvedčenie
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý
- vlastné auto je výhodou
- schopnosť pracovať v tíme
- spoľahlivosť a dochvíľnosť na stavbách

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 14-tich pobočkách v Európe viac ako 1.500 zamestnancov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Počet zamestnancov
1500
Zaujala Vás naša atraktívna pracovná ponuka s výbornými podmienkami?
V tom prípade nám pošlite Váš životopis v nemeckom a slovenskom jazyku, elektrikárske osvedčenie na našu emailovú adresu: info@koenig.sk
Nienhagener, Str. 30 Zobraziť na mape
37186 Moringen
Nemecko
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke