Servisný technik v Košiciach

Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Dunajská 7, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inštalácia a integrácia zariadení do IT prostredia
  • servis zariadení kancelárskej techniky
  • inštalácia a podpora softvérových systémov
  • odborné konzultácie a poradenstvo
  • komunikácia so zákazníkmi
  • neustály profesný a osobnostný rast

  • práca pre renomovanú spoločnosť, súčasť nadnárodného japonského koncernu
  • pri dosahovaní výsledkov výborné platové podmienky
  • auto (aj na súkromné používanie)
  • mobilný telefón aj na súkromné použitie
  • benefit sociálneho programu firmy

Žiadosť o prijatie a životopis posielať na e-mailovú adresu: [email protected], s označením: TECHNIK KOSICE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Mac OS - Základy
UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • osvedčenie podľa §21 vyhlášky 508/2009 Z.z.
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • aktívny prístup k práci
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • snaha o neustále zdokonaľovanie znalostí a zručností

Konica Minolta je významným celosvetovým poskytovateľom služieb v oblasti IT, spracovania dokumentov a digitálnej tlače. Jej história siaha až do roku 1873. V súčasnosti pôsobí v 150 krajinách sveta a podporuje viac ako 2 milióny zákazníkov ročne. Konica Minolta prevádzkuje 5 inovačných centier po celom svete, z toho jedno v neďalekom Brne. Aj vďaka tomu je držiteľom mnohých svetových prvenstiev a patentov.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Konica Minolta Slovakia od roku 1992. V súčasnosti zabezpečuje riešenia pre podnikové systémy a aplikácie, spracovanie dokumentov, riadenie procesov, digitálnu tlač a infraštruktúru. Zároveň je dlhoročným lídrom v oblasti predaja multifunkčných a tiež digitálnych produkčných zariadení. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2736429  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou