Montážna pracovníčka vo výrobe

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, 080 01 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponúkame Vám prácu - hlavný pracovný pomer na pracovnú zmluvu v 3-zmennej prevádzke.
- Montáž káblovej konfekcie, prípravné práce pre montáž káblových zväzkov, montáž káblových zväzkov podľa priloženého postupu práce.
- Práca vhodnejšia pre ženy aj absolvantov SŠ.

- Dlhodobá práca v stabilnej zahraničnej firme s perspektívou osobného rastu.
- Príspevok na stavné lístky nad rámec Zákonníka práce.
- Príplatky za prácu v noci, nadčasy a vo sviatok.
- Priamo v Prešove - dobrá dostupnosť spojov.
- Firemné akcie.

Uchádzači o zamestnanie nech prídu na osobný pohovor v sídle spoločnosti na adrese : Konfektion E-SK, s.r.o, Jilemnického 5, Prešov, na personálne oddelenie, v čase od 07.30 - do 15.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- komunikatívnosť a chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- dôslednosť
- flexibilita

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1939891  Dátum zverejnenia: 26.11.2014