Obchodný manažér

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť a rozvoj vzťahov so zákazníkmi v oblasti predaja výťahov (architekti, investičné skupiny, developeri, stavbené firmy, projektanti, atď...)
  • komunikácia a vyjednávanie so zákazníkom
  • vyhľadávanie nových zákazníkov
  • vypracovávanie technických riešení, cenových ponúk a zmlúv
  • sledovanie realizácie jednotlivých obchodných prípadov

  • možnosť sebarealizácie
  • vstupné zaškolenie, odborné tréningy
  • fixnú mzdu + bonusový systém na základe dosiahnutých obchodných výsledkov
  • služobný automobil i pre súkromné účely, notebook, mobilní telefón, sickday, poistenie proti škode spôsobenej zamestnávateľovi, príspevok na penzijné/životné pripoistenie, vzdelávacie kurzy, školenia, bonusy, stravné lístky

Úspešným kandidátom ponúkame:

  • prácu v spoločnosti ktorá patrí medzi lídrov vo svojom obore
  • obchodovania na vysokej úrovni
  • plne využitie podpory a zázemie nadnárodnej spoločnosti
  • prácu v atraktívnom obore s veľkým potenciálom

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím v odpovedi Váš životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme len relevantných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, stavebníctvo, strojárenstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov, ktorí majú skúsenosť s:
  • s projektovým riadením

Preferujeme
  • znalosť stavebného trhu
  • orientáciu v technických výkresoch
  • znalosť práce v CRM
  • prax na podobnej pozícii min. 1 rok
  • skúsenosti z obchodných jednaní

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendák
Tel.: +421911161970
E-mail: poslať životopis
ID: 2430569  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou