Administratívny pracovník so španielskym jazykom

Miesto práce
Tomášikova 64, 831 04 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie prichádzajúcich platieb (bankové prevody, šeky, zmenky) v systéme SAP
• Sledovanie kvality spracovaných dokumentov
• Kontrola dokumentov na základe KONE pravidiel
• Riešenie problémov spojených s fakturáciou
• Komunikácia so španielskym klientom a kolegami
• Účasť na stretnutiach tímu, procesná analýza a navrhovanie opatrení na zlepšenie procesu

• Medzinárodné a moderné pracovné prostredie
• Zaujímavý balíček benefitov a bonusov
• Spoločenské a športové akcie na pravidelnej báze
• Neformálne prostredie a priateľskí kolegovia
• KONE tréningy v rozličných oblastiach
• Odborná práca s využitím cudzieho jazyka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aktívna znalosť španielskeho jazyka, mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
• Skúsenosť v oblasti účtovníctva a administrácie je výhodou
• Znalosť SAP systému je výhodou
• Zodpovedný prístup
• Zmysel pre detail a precíznosť
• Tímový hráč
• Analytické myslenie
• Záujem učiť sa nové veci

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendák
Tel.: +421911161970
E-mail: poslať životopis
ID: 1655559  Dátum zverejnenia: 20.10.2014