Střední a západní slovensko stavbyvedoucí – kalkulanti, obchodní a projektoví manažeři staveb

KON-TAKT, spol. s r.o.

Křenová 67 602 00 Brno, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 60000 Kč/měsíc, Dle zařazení a pracovních výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-práce stavbyvedoucího – kalkulanta obchodníka či manažera projektu na regionální úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

-výhodné platové ohodnocení
-zaměstnanecké výhody
-služební automobil
-zázemí stabilní společnosti

Informace o náboru

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, vaše životopisy a nabídky na E-mail: [email protected], adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Uveďte také kód pozice, o kterou se zajímáte.
Nebo volejte tel.: +420 543257021

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale informovat telefonicky.
Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční stavební firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ stavební
-praxe ve stavební výrobě nejlépe pozemní, dopravní stavby a obecní infrastruktura
-dobré organizační schopnosti
-znalost PC
-ŘP-B podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

stavební společnost technického zaměření pro stavební výrobu, dopravní a liniové stavby a vodohospodářské stavby

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2061104  Dátum zverejnenia: 25.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 60000 Kč/měsíc, Dle zařazení a pracovních výsledků