Upratovačka/Toaletárka

Komunálny podnik Bratislavy, skrátene KPB

Miesto práce
Bazová 8, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.04.2024
Od 800 EUR/mesiacPlat min. 800.- eur/mesiac - navýšenie po skúšobnej dobe a v závislosti od pracovných skúsenosti a praxe kandidáta – odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení a Zákona 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú pani/pána na pozíciu upratovačka/toaletárka

Hlavné činnosti zamestnanca:

• upratovanie kancelárskych a spoločných priestorov,
• vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác,
• udržovanie čistoty v pridelenom priestore,
• zastupovanie počas PN a dovoleniek, Verejné toalety v Sade J. Kráľa,
• doplňovanie hygienického materiálu,
• obsluha zariadenia pre zdravotne postihnutých osôb,
• čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení,
• zodpovedá za kvalitu vykonanej práce,
• plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- skrátený pracovný fond - 37,5 hod. týždenne,
- stabilné zamestnanie

Žiadosť a profesijný životopis zasielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dochvíľnosť
- precíznosť
- zodpovednosť

Komunálny podnik je od 1. septembra 2022 samostatnou príspevkovou organizáciou mesta. Našou primárnou úlohou je každodenná údržba ciest, chodníkov a tiež zelene a mestského mobiliáru v rámci letného a zimného operačného plánu. Skrátka staráme sa o čistejšie, bezpečnejšie a zelenšie mesto! Nie všetko v meste sa ale dá naplánovať, vždy sú tu nejaké prekvapenia. No a na to tu máme naše Rýchle roty a Zelené rýchle roty, ktoré riešia urgentné problémy po celom meste.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4783541  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac