Asistent/Asistentka predaja

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Hlavná 62, Košice 040 01, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Stabilizačná zložka + Vaša vyprodukovaná provízna zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staroslivosť a práca s pridelenou databázou klientov
Konzultovanie finančných potrieb klientov, následná príprava finančných návrhov v oblasti úverov a poistných produktov pre obce a mestá
Servis a starostlivosť o klientov poisťovne
Správa a archivácia zmlúv
Budovaie vlastného tímu poradcov

Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej poisťovacej skupine na Slovensku, VIG Vienna Insurance Group

6-mesacny program podpory a stabilizácie nových poradcov
Bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni, možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu, skvelé finančné ohodnotenie, závislé iba na vašej šikovnosti.
Akcie organizovane spoločnosťou, zľavy na produkty a ďalšie zamestnanecké výhody
Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné ústretové vystupovanie
Komunikatívnosť
Cieľavedomosť
Pozitívne myslenie
Vytrvalosť
Bezúhonnosť
Vodičský preukaz výhodou
Skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané, nie však podmienkou
Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti. Jedinečná možnosť budovania a manažovania vlastného tímu.

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 1890579  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Stabilizačná zložka + Vaša vyprodukovaná provízna zložka