Technická podpora

KomTeS SK, s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 7, 921 01 Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšieho člena do nášho tímu mladých a šikovných ľudí.

Na začiatok by si mal(a) mať:
- Technické a logické zmýšľanie
- Prehľad o fungovaní GPS technológie
- Prehľad o technológiách používaných v súčasných vozidlách
- Prehľad o technických možnostiach vozidiel s osadenou GPS monitorovacou jednotkou

Po "zapozeraní" bude tvoj bežný deň vyzerať:

- Podrobné ovládanie systému Webdispecink.sk
- Aktívna technická podpora našich obchodných zástupcov
- Osobné stretnutia so zákazníkmi, vycítenie ich požiadaviek
- Osobné a telefonické školenie zákazníkov od bežných užívateľov po administrátorov
- Komunikácia a starostlivosť o zákazníka
- Telefonická a emailová technická podpora zákazníkom
- Aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami firmy
- Práca v Office – kontrola knihy jázd vozidiel, odosielanie reportov

- Zaujímavá práca v mladom dynamickom pracovnom kolektíve
- Práca s perspektívnymi produktami v oblasti GPS
- Vysoký stupeň sebarealizácie
- Možnosť časovej flexibility
- Kvalifikačný rast a možnosť učiť sa nové veci
- Po zapracovaní platový postup
- Stravenky
- Služobný notebook a telefón

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, prosíme o priloženie fotografie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie minimálne SŠ s maturitou technického smeru
- Ovládanie základných počítačových programov (MS Office, Windows)
- Technické myslenie
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť
- Schopnosť dotiahnuť zverenú prácu do úplného vyriešenia
- Schopnosť tímovej spolupráce a časovú koordináciu
- Komunikatívne schopnosti, príjemné vystupovanie, príjemný telefonický prejav
- Samostatnosť, aktívny a profesionálny prístup
- Odolnosť voči stresu
- Základná znalosť automobilovej terminológie výhodou

Spoločnosť KomTeS SK s.r.o. bola založená v roku 2009 a je dcérskou spoločnosťou KomTeS Chrudim, založenou v roku 2001. Od tejto doby sa spoločnosti darí zvyšovať každoročne počet zamestnancov a obrat, čím sa dostáva na popredné miesta v rámci SK - ČR trhu v predaji GPS monitorovacích systémov vozidiel a strojov. Momentálne obe spoločnosti zamestnávajú viac ako 50 zamestnancov a v systéme majú monitorovaných viac ako 20 000 vozidiel. Viac informácií o spoločnosti nájdeš na www.komtes.sk a https://finstat.sk/44920946 .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2638074  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou