Rozpočtár a vedúci údržby pre vodoinštalatérov, kúrenárov a plynárov

KOMPLET s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Komplet prijme pracovníka na pozíciu rozpočtár a vedúci údržby pre vodoinštalatérov, kúrenárov a plynárov.  Spoločnosť pôsobí v Bratislave a vykonáva rekonštrukcie, opravu a údržbu bytových objektov.  Pracovná náplň danej pozície je: vykonávanie obhliadok objektov a následné  spracovávanie cenových ponuk, komunikácia s klientmi, zabezpečovanie chodu zákaziek, riešenie problémových situácií. Pracovník bude spracovávať podklady ku fakturácií vykonaných zákaziek a vykonávať dispečing havarijnej služby.
Podmienkou prijatia sú hlavne skúsenosti v profesii, lojalita k firme a VP Sk B.

Ponúkame istotu pravidelného príjmu aj cez slabšie obdobia roka.

Firma potrebuje zamestnanca na plný úväzok, nie brigádnicky. Z dôvodu automatických mailových odpovedí, ktoré nesúvisia s ponúkanou prácou prosím posielať maily pod názvom rozpoctar.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,vodoinštalatér, kúrenár, plynár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Naša spoločnosť sa zaoberá opravou, údržbou a obnovou bytových domov v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Vykonávame aj NON-STOP havarijnú službu v uvedených profesiách. Na trhu sme už viac ako 25 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1340611  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie platových podmienok pri osobnom pohovore