Obchodní zástupce

KompiTech s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost

KompiTech IT Services poskytuje IT služby pro podniky ve Švýcarsku a v celé Evropě. KompiTech, se sídlem v Curychu, nabízí různé služby, které jsou poskytovány korporacím, stejně jako malým a středním podnikům.

Jako úspěšný kandidát bude Vaše role obchodního zástupce spočívat v poskytování podpory prodeje osobně, po telefonu, e-mailu, nebo prostřednictvím jakéhokoliv jiného media pro naše seniorní obchodní zástupce po celé České republice. To zahrnuje navázání prvního kontaktu s klienty a následný follow-up. Mezi Vaše další povinnosti bude patřit:

• Prodej našich hlasových řešení a IT služeb
• Dosažení naších množstevních a kvalitativních cílů
• Budování a udržovaní vztahů se zákazníky
• Řádné reprezentování naší společnosti

Informace o náboru

Pokud si myslíte, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím v anglické verzi Váš životopis co nejdříve s uvedením výše očekávaného platu. Životopisy zasílejte na [email protected] nebo kontaktuje na tel. č. 245 008 161

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

• Zkušenosti v oblasti telekomunikací jsou výhodou
• Nadšení pro práci
• Budování důvěry se zákazníky
• Reprezentování našich firemních hodnot
• Přístup orientovaný na řešení
• Dobrá znalost MS Office, CRM a orientace na technologie
• Výborné komunikační schopnosti

Váš profil

Chcete-li být úspěšný uchazeč na tuto pozici, musíte mít zkušenosti minimálně 1 až 3 roky na podobné pozici.
Jako ideální kandidát prokážete excelenci v oblasti služeb zákazníkům, schopnost pracovat v týmovém prostředí a také samostatně.
Tato pozice je ideální pro aktivní a profesionální jednotlivce, kteří hledají výzvy a obohacující příležitosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KompiTech je společnost s dlouholetou zkušeností v poskytování cenově výhodných služeb v oblasti IT svým zákazníkům jak ve Švýcarsku, kde má svou centrálu, tak v celé Evropě. Tým KompiTechu má rozsáhlé zkušenosti s implementací, modernizací a správou komerčních informačních systémů a poskytuje na míru své služby velkým, středním i malým firmám.
ID: 1708541  Dátum zverejnenia: 4.4.2014