Správca e-shopu

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacPlat od 1600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý by zastrešil správu e-shopu.

Náplň práce zahŕňa:

  • správa e-shopu
  • kooperácia s marketingovým tímom
  • správa a editácia pridružených webových stránok spoločnosti
  • správa produktov (pridávanie, úpravy, kontrola) a produktových kategórií
  • hromadné úpravy parametrov produktov
  • podpora predaja a zvyšovania obratov eshopov
  • komunikácia a riadenie externých agentúr, ktoré majú na starosti Google Ads a SEO
  • optimalizácia webu
  • spolupráca s obchodným i grafickým oddelením pri plánovaní kampaní
  • správa online komunikačných kanálov (newsletter, chat)
  • správa Market place Allegro v Poľsku a Čechách
  • zákaznícky support
  • stanovenie a kontrola marketingových KPIs, sledovanie výkonnosti jednotlivých online kanálov
  • plánovanie, monitorovanie a reporting e-commerce marketingových aktivít
  • analýza marketingových kampaní a neustále hľadanie možností pre ich zlepšenie

  • máme super marketingový tím, ktorý má za sebou množstvo kreatívnych a hlavne úspešných kampaní
  • prácu v stabilnej, prosperujúcej a neustále rastúcej firme (na trhu od roku 2002)
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • dynamickú prácu v zábavnom a mladom kolektíve
  • moderné pracovné prostredie
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti digital marketingu a zdravej výživy
  • flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
  • tímovú prácu (teambuildingy, športové aktivity, benefity na podporu zdravia, školenia, koučing)
  • podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu
  • mimoriadne odmeny
  • odborné vzdelávanie
  • fitness na pracovisku (možnosť využiť aj počas pracovnej doby)
  • masážne lôžko na pracovisku
  • zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
  • diagnostické centrum pre zamestnancov (diagnostika kvapky krvi, ciev, InBody, spiroergometria, diagnostika pleti)
  • firemné darčeky
  • firemné akcie, večierky

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected]. Preferujeme prácu priamo z kancelárie, nie home office alebo externú spoluprácu.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
CMS - Pokročilý
Heureka ProductADS - Pokročilý
Allergro Market Place - Pokročilý
Google Search Console - Pokročilý
Google Tag Manager - Pokročilý
Google Data Studio - Pokročilý
Linkbuilding - Základy
Search engine optimization (SEO) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Správca e-shopu/Webmaster

Počet rokov praxe

2

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Romana Ušiaková
Tel.: +421327740011
E-mail: poslať životopis
ID: 4811022  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac