Poď robiť Komparz/ Reklamného Herca/ Hostesku do Televízie, Reklám, Seriálov aj Filmov - vhodné pre všetky vekové kategórie z celého Slovenska

Komparz.Tv

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
500 - 2900 EUR/mesiac, výška honoráru závisí od Klienta a druhu televízneho projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská Filmová a Televízna produkcia hľadá Nové „neokukané“ Tváre z celého Slovenska! Práca popri zamestnaní, štúdiu, materskej, dôchodku.

Komparzista alebo iným názvom štatista, je to niekto, kto sa vo filme alebo v reklame objaví v pozadí hlavného hrdinu. Napríklad za hlavným hercom prebehne dieťa alebo prejde manželský pár a nič nepovedia, nemajú text, ani ďalšiu špeciálnu úlohu, len dotvárajú prostredie, aby mal divák pocit, že vidí skutočnú ulicu. Takto sa vo filme bude prechádzať veľa rôznych typov komparzistov podľa toho, o aký film, reklamu či seriál pôjde. Komparzisti sú obsadzovaní najmä do do filmov, reklám, seriálov, divadla či TV relácií. Nie sú tu určené žiadne podmienky. Prihlásiť sa môže naozaj každý.

Komparzu a menších hereckých úloh sa môžu zhostiť dojčatá, batoľatá a deti všetkých veprodukciámorganizovaní/natáčaní rôznyrôzny​​ch televíznych programov a projektov, dokumentárno - propagačných videoprogramov, reklamných šotov relácií, seriálov či filmov.

ZARÁBAJ S ÚSMEVOM SKUTOČNÉ PENIAZE!
Jedinečná príležitosť vyskúšať niečo nové, získať nové skúsenosti, spoznať zaujímavých ľudí a zarobiť si. Zarábaj peniaze, ako najlepšie vieš, bez veľkej námahy. Je nám úplne jedno či si zamestnaný, dohodár, študent alebo dôchodca, máme pre teba nové možnosti, ako môžeš mať z viacerých činností väčší úžitok a vyšší výnos.

Niečo si zarobíš a navyše budeš mať zaujímavú skúsenosť, výlet a neopakovateľný zážitok. A pocit, keď sa uvidíš v televízií hoc aj na zlomok sekundy je na nezaplatenie. Netreba toho veľa, stačí sa pridať k nám!

Možno niekoho zo štábu zaujmeš natoľko, že po úspešnom komparze dostaneš ponuku na nejakú menšiu hereckú rolu. A takto sa môžeš prepracovať ešte ďalej. Zaraď sa do databázy komparzistov ešte dnes!

U nás nájde uplatnenie naozaj ktokoľvek, nikoho z Vás neobmedzujeme vekom, vzhľadom ani skúsenosťami. Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Tebou !

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo na adresu [email protected] . Viac informácií o nás a online registračný formulár nájdeš na oficiálnej webovej stránke www.komparz.tv

*Ponúkame možnosť využiť: ONLINE REGISTRÁCIU - bez potrebnej návštevy agentúry, vyplňovania dotazníkov a zhotovavania profilových fotografií, vhodná pre všetkých, ktorí si cenia svoj drahocenný čas, ktorý môžu využiť na iné veci. Rýchla ON-LINE registrácia do databázy je dobrovoľná, ​jendnorázovo symbolický ​spoplatnená vo výške ​4​,​5​0 EUR. V prípade, že sa nechceš zaregistrovať, stačí sledovať novinky na ​oficiálnej fanpage na facebooku, prostredníctvom ktoré​j​ sa môžete prihlásiť na daný casting/job​ úplne BEZPLATNE​! Je logické, že zaregistrovaní ľudia sú uprednostnení​ a emailom vopred informovaní o každom pripravovanom castingu/komparze*

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemusíš sa báť, že nevyzeráš ako herec z Hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ľudí, študentov, ale aj typické mamičky z domácnosti. Nie sú tu určené žiadne podmienky, šanca je tu pre každého!

Účinkovať v reklamách môže naozaj každý aj ty, jednoducho ktokoľvek. Nezáleží na vzhľade, veku či na postave. V reklamách účinkujú rôzne typy – vysokí, nízki, silnejší, chudý, bradatí, ryšavý, pehatí, siláci s bruškom, športovci,... Nezabúdaj, že čím si zaujímavejší, tým lepšie. Reklamy bývajú zvyčajne najlepšie platené. Honoráre sa počítajú v stovkách až tisícoch EUR.

Najväčšia slovenská castingová spoločnosť. Ďalšie informácie o spoločnosti na www.komparz.tv / sociálna sieť: www.facebook.com/KomparzTV
ID: 2320310  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 2900 EUR/mesiac, výška honoráru závisí od Klienta a druhu televízneho projektu