Manipulačný pracovník kompostárne - vodič , resp. traktorista

ECOSTART, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- platové ako aj ostatné náležitosti, budú prerokované pri pracovnom pohovore,
- dochádzka do zamestnania vlastným vozidlom.

- stravné lístky - doplatok zo sociálneho fondu naviac
- príspevok na dopravu
- odmeny

Informácie o výberovom konaní

- Miesto výkonu práce ES Badín
- Žiadosť so životopisom prosím zasielajte na e - mail: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Požiadavka na vzdelanie: učňovské, resp. stredné odborné vzdelanie s maturitou – technického zamerania

Vodičský preukaz

B, C, E, T

- požiadavka: platný vodičský preukaz ( oprávnenia kategórie B,C,T, E ) a platný strojnícky preukaz na obsluhu nakladačov,

- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- loajalita

Spoločnosť ECOSTART, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu zelenej elektrickej energie a tepla z fermentovanej zmesi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2398383  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850