Projektový manažér – startup v oblasti riadenia rizika

Komora pre medicínske právo - MEDIUS

Miesto práce
Hollého, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie, riadenie a monitorovanie projektu (v spolupráci s ďalšími členmi tímu)

  • Vytváranie plánov realizácie projektu, vrátane harmonogramov a termínov jednotlivých etáp projektu (v spolupráci s ďalšími členmi tímu)

  • Riadenie tímu projektu a koordinácia práce medzi členmi tímu

  • Vyhodnocovanie spätných väzieb k fungovaniu platformy, identifikácia rizík, identifikácia nových príležitostí (čo zlepšiť na základe toho, čo sme sa naučili?) a ich riadenie počas celého priebehu projektu

  • Zabezpečenie dodržiavania stanovených cieľov, rozpočtu a časových termínov projektu.

  • Komunikácia s klientmi a zainteresovanými stranami ohľadom pokroku projektu a zabezpečenie ich spokojnosti

  • Zabezpečenie kvality výstupov projektu a riadenie zmien počas jeho realizácie.

  • práca v malom a dobre naladenom tíme

  • možnosť reálne ovplyvňovať produkt a jeho fungovanie

  • priestor na profesný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky:

  • Pozitívny, až zanietený vzťah k technológiám,

  • Skúsenosti s projektovým riadením,

  • Schopnosť efektívne plánovať, riadiť a dodržiavať zdroje, čas a rozpočet,

  • Silné komunikačné a medziľudské zručnosti pre prácu s rôznymi tímovými členmi a zainteresovanými stranami,

  • Schopnosť identifikovať a riešiť problémy a riziká projektu,

  • Schopnosť pracovať pod tlakom a riadiť viacero projektov súčasne.

Osobnostné vlastnosti:

  • Organizovaný a disciplinovaný prístup k práci

  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam projektu

  • Odhodlanie dosiahnuť vynikajúce výsledky

  • Nekonfliktnosť a príjemné vystupovanie

Komora pre medicínske právo - MEDIUS je organizácia, ktorá vykonáva vzdelávacie aktivity v oblasti zdravotníctva. Súčasťou jej aktivít bola aj prevádzka e-learningového portálu e-medius.sk. Na základe skúseností s organizáciami v zdravotníctve a s manažovaním rizika v oblasti zdravotníctva začala Komora pre medicínske právo – MEDIUS vyvíjať špeciálnu platformu na manažovanie rizík (www.emedius.sk) primárne zameranú na proces osvojenia dôležitých obsahov zo strany zamestnanca (užívateľa). Systém sa zameriava na cielenú distribúciu obsahov zamestnancom a vyhodnocovanie interakcie užívateľa systému s materiálmi. eMEDIUS pravidelne monitoruje osvojenie obsahov zo strany užívateľa a umožňuje organizácii používajúcej systém eMEDIUS identifikovať slabé články, najväčšie ohrozenia a na základe toho prijímať preventívne opatrenia za účelom predchádzania rizík. Súčasťou systému eMEDIUS je aj nahlasovanie protispoločenskej činnosti alebo nežiadúcich udalostí. Nástroj poskytuje komplexné prehľady a štatistiky, ktoré spoločnosti poskytujú dátové podklady na strategické rozhodnutia. Platforma eMEDIUS je aktuálne vyvíjaná nielen pre oblasť zdravotníctva, ale aj pre oblasť farmaceutického priemyslu, školstva a pre všetky ďalšie typy subjektov pôsobiace i mimo zdravotníctvo.

Platformu eMEDIUS vyvíjame v spolupráci s externou IT firmou (ako dodávateľom programovania). Projekt sa nachádza vo fáze nasadenia u klientov.

Ďalšie pokračovanie projektu si vyžaduje prijatie nového kolegu/kolegyne do nášho tímu, ktorý/á by mal/a na starosti koordináciu ďalšieho vývoja projektu a to v podobe prepájania komunikácie medzi interným tímom a externými dodávateľmi (napr. IT firmou atď.), kontroly dodaných služieb zo strany externistov a sledovanie odsúhlasených termínov, ale aj hľadanie a kreovanie nových podnetov na rozvoj platformy eMEDIUS.
ID: 4792741  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac