Brigádnik/čka v leasingovej spoločnosti SG Equipment Finance

Komerční banka, a.s.

Miesto práce
Hodžovo námestie 7283/1A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o., ktorá je členom skupiny Société Générale a je jednou z popredných leasingových spoločností zameraných na B2B financovanie, hľadá do svojho tímu v Bratislave kandidáta/tku na pozíciu

Brigádnik/čka v leasingovej spoločnosti

Náplň práce

  • Evidencia prijatej a odoslanej pošty
  • Scanovanie a tlač dokumentácie
  • Práca s účtovným SW
  • Podpora pri leasingovej agende

Čo od Vás očakávame

  • Ste študentom/tkou VŠ ekonomického zamerania so záujmom o prax vo finančníctve
  • Zodpovednosť a flexibilitu
  • Schopnosť samostatne pracovať na zverených úlohách
  • Dobrú znalosť práce na PC (MS Office – Word, Excel; Internet; Outlook)
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu aj počas letných prázdnin
  • Chuť pracovať a učiť sa
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Ponúkame Vám

  • Zázemie silnej medzinárodnej finačnej skupiny
  • Prácu v dynamickom tíme
  • Flexibilnú pracovnú dobu (budete sa striedať s našim kolegom/kolegyňou)
  • Platové podmienky 6 EUR/hodina brutto
  • Dlhodobú spoluprácu
  • Miesto výkonu práce v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kalabisová
E-mail: poslať životopis
ID: 4822330  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.