Špecialista/tka správy poistných a škodových udalostí- ALD Automotive Slovakia

Komerční banka, a.s.

Panónska cesta 47, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás komunikovať s našimi zákazníkmi, tímom kolegov, poisťovňami a servismi, prípadne políciou pri riešení poistných a škodových udalostí? Potom hľadáme práve Vás!

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Príjem a registrácia hlásení poistných a škodových udalostí
  • Elektronická evidencia a administrácia škodových udalostí v systéme spoločnosti
  • Hlásenie prijatých poistných a škodových udalostí do príslušných poisťovní
  • Komunikácia s asistenčnými spoločnosťami, klientami a ich zástupcami pri likvidácii poistných a škodových udalostí
  • Riešenie opráv škodových a poistných udalostí so zmluvnými servismi
  • Kontrola a evidencia výplat poistných plnení, faktúr za poistné a škodové udalosti
  • Spracovanie dokumentácie k poistným a škodovým udalostiam v zahraničí a komunikácia so zahraničnými pobočkami
  • Spolupráca s tretími stranami, políciou, prípadne ďalšími orgánmi a inštitúciami
  • Vedenie príslušnej agendy v informačných systémoch spoločnosti
  • Evidencia ukončených poistných a škodových udalostí
  • Vydávanie dokladov k poisteniu

Čo od Vás očakávame?

  • Relevantná pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii – minimálne 3 roky
  • Samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na detail, dodržiavanie termínov
  • Schopnosť hľadať riešenia, flexibilita
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Tímová spolupráca
  • Anglický jazyk – základy
  • Štandardné počítačové znalosti MS Office

Čo Vám ALD Automotive Slovakia ponúka?

  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej finančnej skupiny
  • Prácu v priateľskom, inšpirujúcom, profesionálnom a dynamickom prostredí
  • Priestor pre sebarealizáciu a možnosť pre odborný rast
  • Príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch a aktivitách
  • Atraktívny balík benefitov bude predstavený na osobnom stretnutí

Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie