Back Office Špecialista/tka, SG Equipment Finance

Komerční banka, a.s.

Místo práce
Hodžovo nám. 1a, 811 06, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o., ktorá je súčasťou skupiny Société Générale a je jednou z významných leasingových spoločností v Českej republike a na Slovensku, do svojho týmu v Bratislave hľadá kandidáta/-ku na pozíciu Back Office Špecialista/tka.
Kľúčové činnosti
• Podpora predaja – príprava zmlúv, zadávanie zmluvnej dokumentácie do IT systémov
• Spolupráca s internými oddeleniami (risk, učtáreň, administrácia zmlúv)
• Príprava dokumentácie pro poistenie
• Príprava finálnych výpočtov
• Digitalizácia dokumentácie

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemie jednej z významných leasingových spoločností v ČR a na Slovensku
• Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania
• Príjemný pracovný kolektív, firemné eventy, teambuildingy
• Prepracovaný systém benefitov formou Cafetérie
• 3 sick days
• Práca na plný úväzok
• Miesto výkonu práce v absolútnom centre Bratislavy

Prvotné zaškolenie v trvaní približne troch mesiacov bude prebiehať na pobočke spoločnosti v Brne.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ s maturitou (ekonomické, obchodné, technické zameranie)
• Prax na podobnej pozícií v oblasti leasingu / obchodu / finančných služieb výhodou
• Angličtina na komunikačnej úrovni, nemčina výhodou
• Znalosť systému FISPRO výhodou
• Dobré komunikačné schopnosti
• Systematickosť, dôslednosť, samostatnosť
• Iniciatívny prístup pri plnení úloh
• Zmysel pre detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Umíme pracovat s moderními technologiemi jako chatbot, RPA, ML, AI a ani FinTech pro nás není cizí slovo. Fandíme inovacím, opensource a agilnímu způsobu řízení. Jsme držiteli ocenění TOP Zaměstnavatel 2018 a 2019 v kategorii Bankovnictví & Investice.

V technologické a delivery části banky uplatníme odborníky, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru a dodáváme v principech Agile@Scale. Přidáte se?

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3044819  Dátum zverejnenia: 4.5.2017