Špecialista/tka zákazníckeho servisu, KB a.s., pobočka zahraničnej banky

Komerční banka, a.s.

Miesto práce
Hodžovo nám. 1A, 811 06 Bratislava, Slovakia, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie kvalitných štandardných i nadštandardných služieb v oblasti tuzemských a zahraničných platobných služieb klientom banky
Príprava a spracovanie klientskej zmluvnej dokumentácie k pasívnym produktom (predovšetkým bežné účty, priame bankovníctvo, platobné karty, individuálne poplatky a pod.)
Zabezpečovanie rutinných aj zložitejších operatívnych úloh súvisiacich s komplexným výkonom exekučných rozhodnutí a so zabezpečením informačnej povinnosti vo veciach exekúcií a podávania správ oprávneným inštitúciám
Vykonávanie činností súvisiacich s procesmi administrácie loro/nostro účtov, spracovávanie medzibankových platobných operácií na loro účtoch
Evidencia a archivácia dokumentácie
Poskytovanie poradenskej činnosti v oblasti platobných služieb a pasívnych bankových produktov
Práca s informačnými systémami a databázami banky
Komunikácia s centrálou Komerční banky v Českej republike a s príslušnými orgánmi štátnej správy a inštitúciami

Zázemie silnej medzinárodnej skupiny
Práca v profesionálnom tíme a priestor pre sebarealizáciu
Bankové a sociálne zamestnanecké výhody
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Veľmi dobrá znalosť operácií platobného styku
Tímová spolupráca, ochota učiť sa, dobré komunikačné schopnosti, flexibilita
Schopnosť komunikácie v angličtine (úroveň B1 európskeho rámca)
Užívateľská znalosť práce na PC
Samostatnosť, spoľahlivosť, kreativita, zodpovednosť

Komerční banka, a.s. is a member of Société Générale Group with a dominant position in Czech Republic. Komerční banka serves the corporate clients through Komerční banka, a.s., foreign bank branch, which is focused on large and medium-sized enterprises with a turnover of EUR 40 million or more. Societé Générale Group is one of the leading global financial services providers and employs 157,000 people worldwide.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov