Realitný maklér - komerčné nehnuteľnosti Žilina

Komerčné Reality, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
január 2024
2 000 EUR/mesiacprovízne hodnotenie (živnosť nie je ihneď potrebná), priemerný príjem cca 2000-2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra pre oblasť komerčných nehnuteľností - zabezpečovanie prenájmu/predaja obchodných, výrobných a skladových priestorov, kancelárií, komerčných pozemkov a iných nehnuteľností na podnikanie v oblasti Žilina a okolie.

Pracovnou náplňou je každodenná komunikácia s klientelou, skúsenosti s obchodnými rokovaniami sú preto vítané, rovnako aj základný prehľad v realitách.

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú záujem pracovať pre dynamicky sa rozvíjajúcu realitnú kanceláriu. Ľudí ktorí chcú prácu, ktorá im ponúka možnosť uplatniť nielen svoje vedomosti, ale aj obchodný talent. Pokiaľ Vám každodenná komunikácia s ľuďmi nerobí problém, ste flexibilný a máte ambície dosiahnuť niečo viac, máte možnosť stať sa úspešným realitným maklérom.

Práca realitného makléra zahŕňa:
- rokovania s klientmi
- práca s databázou nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami, úradmi
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

Hľadáme predovšetkým šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a medzi ľuďmi, ľudí ktorí nehľadajú len kancelársku prácu, ale sú aktívni.

- práca dynamickom prostredí realitnej spoločnosti
- teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov
- možnosť dlhodobej perspektívy
- výška zárobku je priamo úmerná vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa

V prípade záujmu zašlite Váš životopis a kontakt na emailovú adresu: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- používanie vlastného auta pre prácu makléra je podmienkou
- máme záujem o makléra na hlavnú pracovnú náplň, nie vedľajšiu prácu popri inej činnosti
- dobrá znalosť regiónu Žilina a okolie

Komerčné Reality, s.r.o. je špecializovaná realitná spoločnosť so zameraním na sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľnosti v regióne Západného Slovenska.
www.komercne.sk www.trnava-byty.sk www.reality-trencin.sk
www.reality-nitra.sk www.reality-zilina.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1493288  Dátum zverejnenia: 11.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac