Obchodný zástupca-predajca autodielov

KOMCARLV, s.r.o.

Miesto práce
Tyršová 18 Levice, okres Levice
Termín nástupu
01.09.2016
základný plat+provízia závislá na obrate/viac info na pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za predaj vo svojom regióne
-práca na zákazníckej databáze a jej rozvoj v regióne
-vypracovávanie obchodných ponúk podľa požiadaviek zákazníkov
-vedenie a správa databázy zákazníkov
-aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov

-základný plat+ % ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
-telefon

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovedná a samostatná osoba, schopná pracovať v tíme
- predchádzajúca obchodná prax v oblasti predaja náhradných dielov
-výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
- schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
- prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť

Predaj autodielov ,olejov ,chémie,autodoplnkov maloochod -velkoobchod.Spoločnosť KOMCARLV s.r.o. vznikla v roku 2015 za účelom maloobchodného predaja náhradných dielov na osobné, úžitkové a nákladné vozidlá. Vo svojom sortimente ponúka široký výber rokmi overených značiek, ktoré na náš trh prinášajú kvalitné diely. Týmto spoločnosť KOMCARLV s.r.o. garantuje zákazníkovi kvalitu dielov spoluprácou jednotlivých dodávateľov s výrobcami dodávajúcimi do prvovýroby, ktorí disponujú certifikátmi kvality a osvedčeniami výrobcov automobilov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2476832  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat+provízia závislá na obrate/viac info na pohovore/