Tvorivý predajca nábytku na mieru / Bratislava /

KOMANDOR Slovensko a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás komunikácia so zákazníkmi, ste kreatívny/a a máte rád/rada prácu s počítačom? Tak sa pridajte k nám. Poskytneme vám podporu, postupné zaškoľovanie a urobíme z vás profi predajcu s ovládaním grafických programov a iných predajných zručností. Ak preukážete váš potenciál a chuť na sebe pracovať, môžete postúpiť na pozíciu Manažér predajní alebo Manažér kľúčových zákazníkov.

Čo bude vaša hlavá pracovná náplň?
- profesionálna komunikácia so zákazníkmi na kamennej predajni
- vypočutie potrieb zákazníka
- vytvorenie návrhu podľa požiadaviek zákazníka k jeho spokojnosti
- spracovanie objednávky a s tým spojená administratívna činnosť
- reporting nadriadenej

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu
- kvalitná podpora v zaškoľovacom procese, podpora manažmentu
- motivačný odmeňovací systém
- zamestnanecká zľava na výrobky spoločnosti
- stravné lístky nad rámec zákona
- kreatívna práca s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- príjemný kolektív a osobný prístup ku všetkým kolegom

V prípade záujmu zašlite prosím váš životopis prostredníctvom Profesie na doleuvedenom linku. Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v spoločnosti, kontaktovať budeme kandidátov najviac vyhovujúcich danej pozícii a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tvorivé myslenie a obchodné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota na sebe pracovať
- ovládanie kresliaceho programu ( napr. AutoCad, TurboCad ...) - výhodou
- vodičský preukaz - výhodou

KOMANDOR Slovensko a.s. je vedúci poskytovateľ šatníkových riešení na tuzemskom trhu. Od roku 1998 je predajcom produktov kanadského systému posuvných dverí Komandor. Jeho ponuku však netvoria iba vstavané skrine a šatníky silných značiek, obsahuje ucelený súbor služieb na využitie obytného priestoru, od návrhu, cez výrobu a montáž až po financovanie nákupu. Vďaka rozsiahlej distribučnej sieti obsluhuje denne zákazníkov na celom Slovensku.

Adresa spoločnosti

Komandor Slovensko a.s.
Elektrárenská 1
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Tibenská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2816664   Dátum zverejnenia: 17.11.2016