Tvorivý predajca nábytku na mieru / Bratislava /

KOMANDOR Slovensko a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorí a navrhuje nábytok na mieru
- prezentácia produktov
- na základe objednávky vypracováva cenové ponuky
- kontrola spokojnosti klienta
- zabezpečuje zákaznícky servis

- príjemné pracovné prostredie, výborný pracovný tím
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu
- adaptačný proces, kvalitné vzdelávanie
- podpora manažmentu, odmena výborných výkonov

Váš životopis a žiadosť nám zašlite zvolením možnosti Poslať spoločnosti životopis, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Uprednostňujeme komunikatívnych ľudí s obchodným duchom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

- Schopnosť pracovať v strese a pod tlakom
- Ochota a schopnosť vyhľadávať nové príležitosti pre obchod
- Tvorivosť
- Proaktívna komunikácia so zákazníkmi
- Samostatnosť, vytrvalosť, iniciatívnosť
- Dôslednosť pri riešení zverených úloh
- Ovládanie kresliaceho programu na úrovni základov ( napr. Autocad, TurboCad)

Chceme kandidáta, ktorý je schopný v tíme presadzovať stratégiu a koncepciu v predaji nábytku a moderných interiérov. Podmienkou sú dobré preukázateľné výsledky z minulých zamestnaní.
Očakávame iniciatívu a silnú orientáciu na zákazníka. Pokiaľ máte ambície realizovať sa v obchode s predajom nábytku na mieru a rád komunikujete s ľuďmi, pošlite CV.

KOMANDOR Slovensko a.s. je vedúci poskytovateľ šatníkových riešení na tuzemskom trhu. Od roku 1998 je predajcom produktov kanadského systému posuvných dverí Komandor. Jeho ponuku však netvoria iba vstavané skrine a šatníky silných značiek, obsahuje ucelený súbor služieb na využitie obytného priestoru, od návrhu, cez výrobu a montáž až po financovanie nákupu. Vďaka rozsiahlej distribučnej sieti obsluhuje denne zákazníkov na celom Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Komandor Slovensko a.s.
Elektrárenská 1
831 04 Bratislava
ID: 2711340   Dátum zverejnenia: 19.9.2016