Logo KOLTEN , spol. s r.o.

Hľadáme skúseného projektového manažéra pre technické zariadenia budov

KOLTEN , spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacReálna výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore. + Prémie za úspešne zrealizované projekty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie pridelených zákaziek od ich zahájenia, realizáciu, ukončenie až po odovzdanie diela v oblasti KLM,VZT, CHL a TČ
  • Spracovávanie cenových ponúk na základe obhliadok a technických zadaní
  • Zabezpečenie potrebných materiálových dodávok so zreteľom na plynulý chod priebehu prác
  • Organizácia prípadne zabezpečenie pracovníkov/subdodávateľov podľa požiadaviek projektu
  • Zodpovednosť za ekonomické a technické riadenie projektu

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Osobný automobil, mobilný telefón, notebook aj na súkromné účely
  • Možnosť odborného rastu
  • Práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
  • Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
  • Prijemné pracovné prostredie
  • Firemné akcie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Uchádzač s praxou v stavebníctve

  • Znalosť technických a stavebných procesov
  • Technické myslenie
  • Čítanie stavebných výkresov
  • Organizačné schopnosti
  • Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
  • Schopnosť spolupracovať v tíme, rýchlo sa učiť nové veci
  • Dodržiavanie termínov
  • Zvládanie stresu

Spoločnosť Kolten, spol. s r.o. pracuje v oblasti vzduchotechniky, klimatizácii a tepelných čerpadiel od roku 1998. Našim zákazníkom ponúkame optimálne riešenie, ktoré realizujeme prevažne vlastnými, odborne spôsobilými pracovníkmi. Naším potencionálnym partnerom vieme ponúknuť realizáciu zákazky od projektu cez realizáciu až po odborný servis. Máme široký okruh zákazníkov od vlastníkov rodinných domov a bytov, cez polyfunkčné objekty, až po veľké priemyselné spoločnosti pôsobiace na celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Rastislav Kolář
Tel.: +421905350611
E-mail: poslať životopis
ID: 4821487  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac