Full Stack Wordpress/Woo Developer, Medior/Senior

Kolovrátok, s.r.o., strategická reklamná agentúra

Miesto práce
Mierová 172, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 700 EUR/mesiacAkékoľvek bonusy sú iba výsledkom schopností, a nie nálad šéfov :-) Ich presnejšie určenie je už vecou osobného pohovoru a preukázaných schopností konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza, plánovanie, vývoj a testovanie webov a eshopov na platforme Wordpress / Woocommerce. Pod vývojom myslíme naozajstný vývoj a kódovanie, nie len klikanie pluginov ;)

Vytváranie nových funkcionalít a tém, úprava existujúcich. Frontendová práca z nami dodaných designov v PSD.

Každodenná spolupráca s našim tímom.

Hľadanie nových a efektívnejších ciest v riešení problémov vo vývoji.

Bežná pracovná doba v rozmedzí cca 9-18

Neformálna a tvorivá atmosféra, kolektív skúsených ľudí. Stabilná, 25 ročná firma, avšak žiadne formálne korporátne prostredie.

Korektný motivačný platový systém - viac práce=vyšší plat.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať emailom:
- profesný životopis
- linky na 10+ programovaných webov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
WordPress - Expert
AJAX - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

6

Zvedavosť, schopnosť učiť sa a zlepšovať.

Systematickosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, zodpovednosť.

Dodržiavanie sľúbených termínov.

Na tejto pozícii je naozaj potrebná dôkladná a hlboká znalosť prostredia WP/WOO na kodérskej úrovni, poznanie jeho logiky a schopnosť sa v nej efektívne orientovať a stavať na nej. Odhadujeme to na 4-5 rokov každodennej vývojovej práce s WP/WOO.

Reklamná agentúra tvoriaca komplexné marketingové projekty, weby a e-shopy a ich obsah, branding, online marketing a print.

Najčastejšou prácou je komplexná tvorba webov a eshopov na mieru, od koncepcie cez vývoj a tvorbu obsahu, a následný online marketing.

Stabilne 25 rok na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1649796  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac