Web & Eshop PHP/HTML5 middle developer

Kolovrátok, s.r.o., strategická reklamná agentúra

Miesto práce
Mierová ul. 172, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1500-1800e, alebo dohodou podľa schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletný vývoj a programovanie webov postavených na frameworku, vrátane modifikácií NÁŠHO VLASTNÉHO CMS.

Analýza, kódovanie a testovanie komplexných stránok, eshopov a rôznych špecialít.

Každodenná spolupráca s tímom, aktívna účasť na vytváraní výsledku.

Tvorba nápadov na vylepšenie systému.

Neformálna a tvorivá atmosféra, kolektív skúsených ľudí. Stabilná, 20 ročná firma, avšak žiadne formálne korporátne prostredie.

Korektný motivačný platový systém - viac práce=vyšší plat.

Informácie o výberovom konaní

Zaslať emailom:
- profesný životopis
- linky na 5+ kompletne programovaných webov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.10.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý
MySQL - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zvedavosť, schopnosť učiť sa a zlepšovať.
Ovládanie: OOP, skúsenosti z práce s niektorým zo známych frameworkov, vrátane ecommerce nadstavby.

Systematickosť, analytické myslenie, spoľahlivosť.

Strategická reklamná agentúra tvoriaca komplexné návrhy marketingových stratégií, realizácia reklamných kampaní, web designu a print designu, i parciálnych reklamných nástrojov, online i offline.
Komplexná tvorba webov a eshopov na mieru od koncepcie po realizáciu.

Stabilne 20 rokov na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mierová 172
821 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1649796   Dátum zverejnenia: 7.9.2016