Dělník - Operátor - 800EUR-ubytování

Kollmorgen, s.r.o.

Evropská 864, 66442 Modřice, Okres Rimavská Sobota, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
montáž až 880 EUR, elektrikáři až 1100 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance na pozici OPERÁTOR/KA ve výrobě elektromotorů do závodu v Brně, Česká republika.

Na pozici operátora elektromotorů budete kompletovat jednotlivé díly motoru, elektro vzdělání není podmínkou, ale pokud ho máte, budete elektromotory také testovat tj. měřit parametry na elektrických testerech a zařízeních (a mzda na elektro pozicích je až 1100 EUR)

Nebojte, nevadí nám, že nemáte žádnou praxi v tomto oboru, všechno Vás naučíme.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pro nové zaměstnance ze Slovenska platíme 3 měsíce ubytování
• 5 týdnů dovolené
• Čistá výroba, profesionální přístup
• Výjimečný balíček benefitů
• Výborná dostupnost
• Zajímavé a férové platové ohodnocení a růst dle schopností

Informace o náboru

Nabíráme nepřetržitě, výroba roste a zakázky navyšují požadavky na počty zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, bez zaměření

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chuť do práce :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kollmorgen, s.r.o., firma zabývající se výrobou a montáží pohonných systémů strojních zařízení; podnik s otevřenou a přátelskou kulturou patřící do úspěšné celosvětové skupiny FORTIVE, divize Kollmorgen (www.Kollmorgen.com).
Co překvapí nové zaměstnance? Je u nás čisto a nejsme hlučná výroba. Přesto, že máme vysoké požadavky na výstupy z linek, neměříme, kdo jde kdy na záchod, do určité míry i dokážeme přizpůsobit směnování požadavkům zaměstnanců a v celé firmě panuje rozumný a lidský přístup.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3144765  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: montáž až 880 EUR, elektrikáři až 1100 EUR