Pracovník na stredisku spracovania srvátky

KOLIBA, a.s.

Miesto práce
Krivec I 2663, 962 05 Hriňová-Sídlisko Bystrô
Termín nástupu
dohodou
770 EUR/mesiaczákladná mzda, plus prémie do výšky 20% zo základnej mzdy, plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha technologickej linky na spracovanie srvátky,
- vykonávanie úloh a činností podľa stanovených technologických postupov,
- zabezpečenie čistenia technologických liniek, zverených prevádzok

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite žiadosť a životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť,
- schopnosť zvládnuť viaceré pracovné operácie,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- skúsenosť s obsluhou strojných liniek výhodou,
- flexibilita,
- počítačové znalosti nutné,
- zodpovednosť

Hriňovská mliekáreň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť so zameraním sa na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. V súčasnosti sa spoločnosť KOLIBA sústreďuje na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov, tradičného masla a sušených mliečnych produktov. Po viac ako tridsaťročnej výrobnej a obchodnej histórii sme sa stali jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne. Naše portfólio expandujeme do viac ako tridsiatich krajín. Jedným z hlavných cieľov je bezpečnosť a kvalita, dôkazom čoho sú získané certifikáty ISO 9001:2015 a ISO 22000:2018, IFS, Halal.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2991714  Dátum zverejnenia: 18.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac