Operátor výroby

KOGA Bau s.r.o.

Miesto práce
Vlkanová, Továrenská 1, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pílenie, tvárnenie a zváranie plastových rúr a plastov, obsluha CNC sústruhu, obsluha VZV, balenie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, manuálna zručnosť, svedomitosť, loajalita k firme, preukaz na VZV výhodou

Spoločnosť KOGA Bau s.r.o. patrí medzi lídrov v oblasti odvodnenia mostových objektov, kde ponúkame pre zákazníka kompletný servis služieb od návrhu, výroby až po montáž. Portfólio je tvorené širokým sortimentom liatinových prvkov, potrubných odvodňovacích systémov, ktoré dopĺňajú rímsové prefabrikáty. Viac informácií o nás nájdete na www.kogabau.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2712899  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou