Špecialista Call Centra - Ostrava

Miesto práce

Nad Porubkou, Ostrava, Česká republika

Ponúkaný plat (brutto)

Motivujúce finančné oddelenie

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude starostlivosť o našich zákazníkov na slovenskom trhu.
Hlavnou činnosťou bude telefonická komunikácia so súčasnými zákazníkmi a prijímanie ich objednávok.
Budete poskytovať zákaznícky servis na pasívnej zákazníckej linke.
Do systému budete zaznamenávať požiadavky a reklamácie našich zákazníkov a pomáhať pri ich riešení.
Táto práca stojí na budovaní dobrých a dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.
A nakoniec je to samozrejme spolupráca s kolegami na ostatných oddeleniach.

Iné výhody

Práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Záleží nám na tom, aby ste profesionálne rástli a ďalej sa vzdelávali.
Dobrí kolegovia a šéf :-)
Široká škála firemných benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Čím nás zaujmete?

Máte výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie?
Nevyhnutná je výborná znalosť slovenského jazyka. Český jazyk výhodou.
Uvítame aktívny prístup k zadaným úlohám, dôležitá je orientácia na zákazníka.
Pre nás je dôležitá dôslednosť a presnosť.
Máte odhodlanie, ambície a chuť vyniknúť, u nás nájdete príležitosť.
Chcete sa naučiť nové veci a rásť s nami?
Výhoda, ale nie podmienka, je tiež skúsenosť v oblasti zákazníckého servisu.
Bydlisko v Ostrave a blízkom okolí, príp. ochota sa presťahovať podmienkou.

Sme Kofola.

Vyrábame nealkoholické nápoje so starostlivosťou a s láskou, a to hneď v siedmich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí vyše 1 900 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky. V Poľsku fičí napríklad naša Hoop Cola alebo ovocné sirupy Paola, no tým to zďaleka nekončí. Najnovším prírastkom do rodiny Kofola sú slovinské minerálky Radenska.

V licencii vyrábame a distribuujeme RC Colu, Oranginu a Pickwick. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Slovenskú a Českú republiku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ak sa chcete stať „Kofolákom z povolania“, zašlite nám obratom svoj životopis prostredníctvom tlačidla „poslať životopis“.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ostatným kandidátom ďakujeme za prejavený záujem.

Adresa spoločnosti

Kofola a.s.
Rajecká Lesná č. 1
013 15 Rajecká Lesná
ID: 2740967   Dátum zverejnenia: 28.9.2016