Obchodný zástupca – špecialista pre UGO Čerstvé Šťavy Bratislava

Kofola a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budete robiť? Za čo budete zodpovedná/ý a hodnotená/ý?

- So zápalom a odhodlaním vyhľadávať nových zákazníkov pre rýchlo sa rozvíjajúcu oblasť balených ČERSTVÝCH ŠTIAV a iných zdravých produktov spoločnosti UGO.
- Vedenie obchodných schôdzok u zákazníkov s cieľom nadviazať úspešnú spoluprácu.
- Vanselling
- Podporovanie a udržiavanie produktívnych a dlhodobých vzťahov so zákazníkmi

Čo pre Vás máme my?

- Jedinečnú príležitosť v podobe perspektívnej a atraktívne platenej práce.
- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti s jasnou víziou, ktorej vlastníkom je spol. KOFOLA
- Záleží nám na tom, aby ste sa ďalej vzdelávali a profesijne rástli.
- Dôveru vo vaše schopnosti a samostatné rozhodovanie.
- Služobné auto i pre súkromné využitie, mobil, tablet, podporujúcich a nadšených kolegov, príjemnú atmosféru a skvelého šéfa. ;)

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy a motivačnú vetu na [email protected]

Ukáž svoje schopnosti a staň sa súčasťou UGO sveta!!!
UGO trade s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Čím nás zaujmete?

- Uvítame skúsených, „predaja znalých“ obchodníkov, ale i nadšené talenty; skúsenosti v predaji rýchloobrátkového tovaru výhodou.
- Preukázateľnou schopnosťou dosahovať stanové ciele.
- Chuťou do práce, aktívnym a prozákazníckym prístupom.
- Nadšením pre obchod a ambíciou pre vlastní rozvoj.
- Ak bývate v danej lokalite a ste aktívny šofér sk. B, potom nie je čo riešiť.

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2537828  Dátum zverejnenia: 12.7.2016