Ste obchodník telom i dušou? Obchodný zástupca pre Gastro segment

Kofola a.s.

Miesto práce
okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou jednotky na trhu? Máte obchodného ducha a viete sa presadiť? Máte radi dynamiku, zmenu a radi sa nadchnete pre nové veci? Ak áno, chceme práve Vás...

Byť súčasťou jednotky na trhu má svoje výhody, na druhej strane znamená aj tieto povinnosti:
* zabezpečovanie a neustále zvyšovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne u pridelených zákazníkov, pravidelná návšteva zákazníkov,
* reporting, zaznamenávanie všetkých aktivít do tabletu priamo na prevádzke, administratíva spojená s touto prácou,
* oslovovanie a získavanie nových zákazníkov,
* marketingové aktivity, efektívne umiestňovanie POP a POS materiálov, kontrola ich využitia, merchandising (úprava chladničky a pod.)

Budete súčasťou super tímu, ktorý na výsledku pracuje spoločne a vzájomne sa podporuje, no súčasne za svoje výsledky si budete zodpovedať sám.

Obchodný zástupca na uvedenej pozícii sa bude venovať zákazníkom v Gastro segmente - hotely, reštaurácie, pivárne, čerpacie stanice, bufety a pod.
* výkon práce je spojený s každodenným cestovaním v rámci regiónu Nové Zámky a Komárno podľa bydliska kandidáta.

Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde dostanete priestor na vytváranie nových hodnôt a hľadanie neobvyklých riešení, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení počúvajú Vaše názory a podporia Vás v uplatnení Vášho talentu, potom je pre Vás Kofola tou správnou voľbou.

* práca v československej, dynamickej a úspešnej spoločnosti so zameraním na kvalitu a ľudskosť, ktorá je jednotkou na trhu nealko nápojov,
* práca s kvalitnými a preferovanými produktami na nápojovom trhu,
* moderné pracovné prostriedky potrebné k výkonu práce: automobil, telefón, tablet,
* zanietený a podporujúci pracovný kolektív,
* výhody plynúce zo sociálneho fondu a systémov benefitov,
* vzdelávanie - rozvojové aktivity zamerané na obchod a osobnosť, podporujeme šikovných a talentovaných ľudí, ktorí majú záujem o svoj rast,
* účasť na teambuildingových a iných voľnočasových aktivitách.

Za dobre a správne odvedenú prácu ponúkame motivujúce finančné ohodnotenie (variabilnú zložku si ovplyvňujete sami svojimi výsledkami).

* V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek vyplňte, prosím, online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na kolónku "reagovať na ponuku". Životopisy mailom nebudú zaradené do výberového konania.
* Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky alebo mailom.
* Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
* Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

A čo očakávame od správneho "Kofoláka?"

* musíte byť srdcom Kofolák, ináč tu prácu nezvládnete,
* orientovaný na požiadavky zákazníka, no na druhej strane schopný hájiť záujmy spoločnosti a mať záujem sa presadiť,
* musíte mať preukázateľné predchádzajúce skúsenosti na pozícii obchodný zástupca alebo skúsenosti z kontaktu so zákazníkom min. 2 roky, a celkovú znalosť procesov v obchode,
* príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte,
* argumentačné schopnosti,
* zodpovedný a aktívny prístup k riešeniu krízových situácií a schopnosť vynájsť sa vo všetkých situáciách a nedať sa pohltiť stresom bežných dní,
* rozvinuté komunikačné zručnosti a prezentačné schopnosti,
* orientácia na výsledok.

Bydlisko uchádzača musí byť v Nových Zámkoch, Komárne alebo blízkom okolí.

A keď všetko toto spĺňate a veríte si, pošlite nám svoj životopis. Chceme Vás do tímu!

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2409419  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou