Zamestnanec reštaurácie - Ugova Salaterie / Obchodná, Aupark Bratislava s Príspevkom na dopravu

Aupark / Obchodná Bratislava, Bratislavský kraj, Pezinok, Senec, Galanta, Trnava

Ponúkaný plat (brutto)

650-750

Termín nástupu

07.11.2016

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovední a hodnotení za tieto činnosti:

• Prípravu a predaj produktov - čerstvé šťavy, šaláty, polievky, jogurtové dezerty
• Kontrola kvality vydávaných pokrmov
• Komunikácia so zákazníkmi

Iné výhody

KVALITNÉ OHODNOTENIE A BENEFITY
PRÍSPEVOK NA DOPRAVU
ZÁZEMIE SILNEJ A STABILNEJ SPOLOČNOSTI S JASNOU VÍZIOU- KTOREJ VLASTNÍKOM JE SPOLOČNOSŤ KOFOLA a.s.
POCTIVÚ FIREMNÚ STRATÉGIU ZALOŽENÚ NA SKUTOČNÝCH HODNOTÁCH

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

  • VEĽA ENERGIE, FLEXIBILITU, SCHOPNOSŤ PRACOVAŤ V TÍME, KOMUNIKAČNÉ SCHOPNOSTI, VZŤAH K ZDRAVÉMU ŽIVOTNÉMU ŠTÝLU,
  • SAMOSTATNOSŤ, PRO ZÁKAZNÍCKY PRÍSTUP

ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA VÝHODOU, ZODPOVEDNOSŤ, LOJALITU K SPOLOČNOSTI

Sme Kofola.

Vyrábame nealkoholické nápoje so starostlivosťou a s láskou, a to hneď v siedmich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí vyše 1 900 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky. V Poľsku fičí napríklad naša Hoop Cola alebo ovocné sirupy Paola, no tým to zďaleka nekončí. Najnovším prírastkom do rodiny Kofola sú slovinské minerálky Radenska.

V licencii vyrábame a distribuujeme RC Colu, Oranginu a Pickwick. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Slovenskú a Českú republiku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Miestom výkonu práce je Bratislava . Uchádzačom z okolitých miest ponúkame príspevok na dopravu .

V PRÍPADE ZÁUJMU POSIELAJTE SVOJE ŽIVOTOPISY NA EMAIL prace@ugo.cz

UKÁŽ SVOJE SCHOPNOSTI A STAŇ SA SÚČASŤOU UGOVHO SVETA !

Adresa spoločnosti

Kofola a.s.
Rajecká Lesná č. 1
013 15 Rajecká Lesná
ID: 2304449   Dátum zverejnenia: 7.11.2016