Vedúci/a zmeny do Šalatérie (predaj čerstvých zeleninových šalátov a nápojov)

Kofola a.s.

Miesto práce
Aupark Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu divíziu UGO Šalatérií hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu „Vedúci zmeny“ pre prevádzku v obchodnom centre Aupark Bratislava.

Ak sa chcete stať súčasťou konceptu zdravého stravovania, ktorý sa zaoberá výrobou a následným predajom čerstvých zeleninových šalátov a polievok, 100% ovocných a zeleninových štiav a jogurtových koktejlov, napíšte nám!!!! UGO sa na Vás teší!!!

Čo bude Vašou náplňou práce? :
- Aktívna účasť v prevádzke
- Vedenie personálu
- Kontrola kvality produktov
- Pomoc pri plánovaní zmien
- Obsluha zákazníkov, príprava jedál podľa platného jedálneho lístka

Čo Vám vieme dať?
- príjemné a šťavnaté pracovné prostredie
- zázemie silnej a expandujúcej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity, zvýhodnená cena produktov
- prácu v spoločnosti, ktorá má rada zdravý životný štýl a ktorá to chce šíriť ďalej

Práca v 12 hodinových zmenách - dlhý a krátky týždeň.

V prípade záujmu o túto pozíciu, zašlite nám svoj životopis a motivačný list do našej spoločnosti. Urobiť tak môžete kliknutím na kolónku nižšie "reagovať na ponuku".

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou potravinárske zameranie

My ponúkame skvelú prácu. A čo očakávame od kandidáta?

- zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- ústretová komunikácia so zákazníkom
- príjemné vystupovanie
- skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2017236  Dátum zverejnenia: 17.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou