Obchodný zástupca - Gastro - Stará Ľubovňa, Pieniny, Bardejov

Kofola a.s.

Stará Ľubovňa, Pieniny (Spišská Stará Ves, Červený Kláštor) Ľubotín, Bardejov, okres Bardejov, okres Stará Ľubovňa
Termín nástupu
február 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na uvedenej pozícii je :
* zabezpečovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne u pridelených zákazníkov,
* zaznamenávanie aktivít o predaji a o zákazníkovi do IS,
* získavanie nových zákazníkov pre spoločnosť Kofola a.s.,
* marketingové aktivity, umiestňovanie POP a POS materiálov,
* merchandising,
* tímová spolupráca pri dosahovaní výsledkov za celý obchodný tím,
* kontrola a starostlivosť o pohľadávky,
* administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu,
* reporting.

Jedná sa o zákazníkov v Gastro segmente - reštaurácie, bary, hotely, čerpacie stanice.

* Výkon práce je spojený s cestovaním v rámci regiónu Stará Ľubovňa, Pieniny (Spišská Stará Ves,Červený Kláštor) Ľubotín, Bardejov.

Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde dostanete priestor na vytváranie nových hodnôt a hľadanie neobvyklých riešení, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení chcú počuť vaše názory a podporia vás v uplatnení vášho talentu, potom je pre vás Kofola tou správnou voľbou.

- práca v úspešnej a napredujúcej spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu, rozvoj a perspektívu,
- bohatý systém benefitov,
- pracovné prostriedky potrebné pre výkon práce - tablet, telefón, automobil,
- systém vzdelávania.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek vyplňte online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na kolónku "Reagovať na ponuku". Životopisy mailom nebudú zaradené do výberového konania.

Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky.

Ostatným uchádzačom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Pre veľké množstvo životopisov KONTAKTUJEME len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce, praktické skúsenosti na pozícii obchodný zástupca min. 2 roky,
- silná orientácia na zákazníka,
- príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte,
- schopnosť argumentovať,
- rozvinuté komunikačné zručnosti,
- orientácia na výsledok,

- bydlisko uchádzača musí byť v mieste výkonu práce: BARDEJOV,
STARÁ ĽUBOVŇA, PIENINY (SPIŠSKÁ STARÁ VES, ČERVENÝ KLÁŠTOR) ĽUBOTÍN.

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1883791  Dátum zverejnenia: 9.1.2015