Office Manager

KOELNER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 95, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie obchodnej spoločnosti v rovine administratívy, zamestnancov, spracovanie výkazov a podkladov potrebných pre chod obchodnej spoločnosti. Spracovanie pohľadávok, platieb, faktúr, atď..

Mobilný telefón, stravné lístky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, spracovanie faktúr a platby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zmysel pre systematickosť, detailnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita.

Spoločnosť KOELNER Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Rawlplug, ktorá je na trhu 100 rokov od svojho založenia. Je jedným z vedúcich producentov stavebného materiálu v Európe a vo svete, pôsobí v 13 krajinách a na 4 kontinentoch a zamestnáva vyše 1900 zamestnancov.

Značka Rawlplug je svetovým lídrom a špecialistom vo výrobe mechanických a chemických kotiev, kotvenia fasádnych izolácií a stavebného náradia a príslušenstva. Ponúka okolo 3000 druhov tovaru.

Monitorujeme a presadzujeme zmeny na trhu, aby sme mohli zlepšiť a ďalej posunúť našu produktovú radu a uspokojiť požiadavky zákazníkov na neustále sa meniacom trhu. Popri výrobe s vysokou kvalitou a prvotriednou starostlivosťou o zákazníkov sa venujeme podpore vo všetkých oblastiach nášho podnikania, vrátanie technickej podpory a poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2235598  Dátum zverejnenia: 3.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou