Servisný technik, analytik

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka - prémie sú prideľované podľa výsledkov spoločnosti a individuálnych výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka na konfiguráciu, testovanie a servis zariadení (snímače,terminály,tlačiarne,RF komponenty), servis a inštalácie u zákazníkov, vedenie skladu náhradných dielov, návrh, prípravu a realizácie projektov, technickú podpora zákazníkov.
Ponúkame možnosť odborného a platového rastu, prácu v mladom kolektíve.

možnosť odborného rastu
výhodné platové podmienky
zaujímavý prémiový systém

Svoj štrukturovaný životopis zašlite prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na online/osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť v oblasti HW zariadení, prípadné skúsenosti so servisom (nie je podmienkou), základné znalosti bežných OS, anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (upper intermediate), samostatnosť, lojalita, zodpovednosť, schopnosť vzdelávať sa v oblasti informačných technológií

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN & LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 373742  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac