Operátor skladu/logistik

Miesto práce
Ba II, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávkové a logistické procesy, príjem a výdaj zariadení, spotrebného materiálu, testovanie a konfigurácia zariadení, optimalizácia skladových zásob, zodpovednosť za evidenciu skladových pohybov

práca v mladom kolektíve,
možnosť odborného a platového rastu
zaujímavý prémiový systém

Svoj životopis zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

absolvent strednej školy technického smeru, znalosť v oblasti HW zariadení, anglický jazyk na základnej úrovni (hlavne písomne), samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť vzdelávať sa v oblasti informačných technológií

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN & LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 341376  Dátum zverejnenia: 16.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou