Obchodný zástupca pre hardvérové a systémové riešenia

Miesto práce
Sliačska 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spolupracovníka na samostatné vedenie obchodných činností - predaj systémov, predaj hardvérových zariadení a softvérového vybavenia.
Ponúkame možnosť odborného a platového rastu, prácu v mladom kolektíve
Požadujeme vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo elektrotechnického zamerania, anglický jazyk na pokročilej úrovni, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť vzdelávať sa v oblasti informačných technológií.

motivačné finančné ohodnotenie, mobilný telefón, notebook, individuálny prístup k zamestnancom, nepretržité vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 2407782  Dátum zverejnenia: 15.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou