Vývojár

Miesto práce
Bratislava, Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vývoj podnikových aplikácií pre OS Android a Windows platformu
  • tvorba a nasadzovanie softvérových riešení vytvorených spoločnosťou
  • aktívna spolupráca na analýze a návrhu softvérových riešení
  • analýza a navrhovanie databázových modelov

  • možnosť odborného rastu
  • práca s najnovšími technológiami v oblasti automatickej identifikácie
  • práca v mladom kolektíve

Hľadáme kolegu vývojára, ktorý sa okrem kódenia rád podieľa aj na návrhu riešenia, dokáže pracovať samostatne a nemá problém učiť sa nové technológie. Ak si myslíš, že zapadneš do kolektívu, baví ťa kódenie a zaujímaš sa o nové technológie, ozvi sa nám. Vybraní uchádzači budú oslovení, ostatným ďakujeme za ich záujem.
Miesto výkonu práce je Bratislava, Prešov, podľa záujmu uchádzača. Pre prácu v Prešove je nutnou podmienkou absolvovanie adaptačného cyklu na centrále v Bratislave počas prvých 9 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Základy
.NET - Základy
C# - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme hlavne znalosť objektovo orientovaného programovania, flexibilitu a zodpovednosť. Vybraný uchádzač bude zaškolený pre prácu s priemyselnými mobilnými zariadeniami.

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 1684254  Dátum zverejnenia: 1.6.2017