Predavač/ka

Koberce Trend - ROCHER CONSULTING SR, s.r.o.

Miesto práce
Čáčovská 5017/36, okres Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixný základný plat + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj kobercov a podlahovej krytiny v maloobchodnej prevádzke KOBERCE TREND.

Máte obchodného ducha?

Hľadáme spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý postúpi po cielenom koučovániu na pozíciu ODBORNÝ PORADACA - umožníme Vám osvojiť si všetky odborné znalosti a schopnosti pri aktívnom vedení predajného rozhovoru so zákazníkom.

- stať sa súčasťou príjemného a úspešného kolektívu
- stabilné zázemie firmy - 20 rokov na trhu
- adekvátne platové podmienky
- mesačné motivačné odmeny, mesačné a polročné prémie
- stravné lístky
- možnosť zúčastniť sa vzdelávacieho programu zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

- pozitívny vzťah k zákazníkom
- spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- ochota pracovať a učiť sa
- prax v obchode
- bezúhonnosť
- fyzicka zdatnosť
- užívateľska znalosť práce na PC

Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s 22 ročnou tradíciou. Pôsobíme na českom aj slovenskom trhu a stále sa rozvíjame. Hľadáme do svojho tímu pozitívne naladených kolegov/kolegyne, zakladáme si na dobrých medziľudských vzťahoch a našim cieľom je byť jedna rodina.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2911074  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný základný plat + odmeny z predaja