Odborný predajca

Koberce Trend - ROCHER CONSULTING SR, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
04.05.2015
650 - 700 EUR/mesiac, fixný základný plat + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj kobercov a podlahovej krytiny v maloobchodnej prevádzke KOBERCE TREND. Odborné poradenstvo a analýza potrieb zákazníkov v špecializovanej predajni najväčšej maloobchodnej siete s podlahovinami.

- adekvátne mzdové ohodnotenie
- ročná odmena
- odmeny za splnenie plánu
- preplácanie nadčasov
- možnosť mzdového rastu
- zamestnanecké zľavy, vernostný bonus
- výborný kolektív

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu, kde v predmete e-mailu bude uvedené mesto, v ktorom by ste mali záujem pracovať. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailovou formou.
Ak ste šikovný predajca a máte rád výzvy, hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- flexibilita, zručnosť, kreativita
- fyzická manipulácia s tovarom
- komunikatívny a kolektívny typ
- čistý register trestov
- zmysel pre interiérový dizajn
- základy PC
- zodpovednosť

Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s 22 ročnou tradíciou. Pôsobíme na českom aj slovenskom trhu a stále sa rozvíjame. Hľadáme do svojho tímu pozitívne naladených kolegov/kolegyne, zakladáme si na dobrých medziľudských vzťahoch a našim cieľom je byť jedna rodina.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1322477  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 700 EUR/mesiac, fixný základný plat + odmeny z predaja