Brigádnik / brigádnička Sinsay

LPP Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,- EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chýba Vám móda? Tak si ju s nami užite! Ponúkame Vám prácu, na ktorú čakáte. Hľadáme kandidáta/kandidátku s príjemným a pozitívnym vystupovaním, ktorý/ktorá bude súčasťou mladého a profesionálneho kolektívu.
Náplň práce:
- dokladanie a triedenie tovaru podľa pokynov
- príjem a označovanie tovaru,
- starostlivosť o prevádzku (udržiavanie čistoty a poriadku).

- zamestnanecké zľavy,
- možnosť kariérneho rastu,
- práca v príjemnom kolektíve,

Vašu žiadosť spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] uviesť Váš telefonický kontakt !
Ďakujeme za pochopenie.

Očakávame záujem spoľahlivých a komunikatívnych kandidátov, ktorých zaujímajú aktuálne módne trendy a ktorých motivuje úspech.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a priateľské správanie,
- komunikatívnosť,
- flexibilita (práca v obchodnom centre) a dochvíľnosť,
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k pracovným povinnostiam, loajalita,

LPP Slovakia, Ltd. is a company that operates a network of brand stores Reserved, Copptown, Mohito, Sinsay engaged in selling fashion clothing for young ambitious and independent people who like modern dress.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 924540  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,- EUR / hod