Manipulant na odd. kvality na rannú zmenu

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
3,53 Eur/hod. + 70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola komponentov a polotovarov podľa inštrukcií
- zabezpečovanie komponentov na odd. kvality a výroby
- analýza chýb a spolupráca s oddelením plánovania, výrobou a na ich predchádzaní a odstránení
- spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri zabezpečovaní systému kvality počas výroby
- implementácia zásad kvality do výrobných a kontrolných činností
- pravidelný reporting
- navrhuje zlepšenia na zníženie nekvality vo výrobnom procese

- práca v stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle
- dobré pracovné podmienky
- zaškolenie a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov
- možnosť odborne sa rozvíjať
- platové ohodnotenie, ktoré bude rásť v závislosti od Vašich schopností a výsledkov
- vitamínové balíčky
- Mikulášske balíčky pre deti
- dochádzkový bonus 70,- Eur
- príspevok na stravu a stravné lístky
- mesačné prémie

Žiadosti so životopismi zasielajte na uvedenú kontaktnú adresu.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Prosíme o pripojenie nasledovného súhlasu:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou KOAM s.r.o., so sídlom Areál ZŤS 924, 018 41 Dubnica nad Váhom,
IČO:36 352 411 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- prax v oblasti kvality vo výrobnom závode výhodou, nie však podmienkou
- samostatnosť, presnosť, komunikatívnosť
- zodpovednosť , spoľahlivosť, lojalita
- tímová práca

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 399841  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,53 Eur/hod. + 70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus