Elektrikár s miestom výkonu práce v Čadci

APIS Plastic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
po dohode
5,- Eur/hod. +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+poobedný príplatok 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečenie údržby technických zariadení
2. Analyzovanie príčin porúch na elektrických zariadeniach, ich lokalizácia, odstraňovanie škôd, preskúšanie opravených zariadení a ich uvedenie do prevádzky
3. Dokumentovanie dennej činnosti
4. Vykonávanie opráv a údržbárskych prác v zmysle schváleného plánu údržby a dokumentácie

- dochádzkový bonus 70,- Eur/mesiac
- príjemné pracovné prostredie
- firemná doprava na vybraných linkách
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- Vianočný večierok a Mikulášske balíčky
- vitamínové balíčky
- príspevok na stravu a stravné lístky
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- príspevok na rekonvalescenciu
- príspevok na rekreáciu zamestnanca

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom zašlite na uvedenú emailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, zodpovednosť,spoľahlivosť, manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na dve zmeny,
- dobrý zdravotný stav,
- osvedčenie odbornej spôsobilosti podľa § 22, resp. 23 vyhlášky 508/2009 je nevyhnutné

APIS Plastic Slovakia s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1380666  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,- Eur/hod. +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+poobedný príplatok 10%