Osvit CTP

KO&KA spol. s r.o.

Miesto práce
Kadnárova 102, 831 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyraďovanie grafických podkladov na CTP pracovisku, osvit a vyvolávanie tlačových platní, lahšie grafické práce . Záujemcovia, ktorí nemajú skúsenosti s osvitom CTP, nech sa nehlásia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť so sídlom v Bratislave pôsobí na trhu už vyše dve desaťročia. Špecializuje sa na hárkovú ofsetovú a digitálnu tlač, ktorej spektrum je široké. Počnúc tlačou kníh, katalógov, časopisov a letákov a končiac náročnou produkciu umeleckých kníh a špeciálnych netradičných objednávok , kde zohráva najdôležitejšiu úlohu najmä kvalita. Vďaka sklade strojového parku je spoločnosť schopná optimalizovať časovú náročnosť a finančné náklady na tlač každej zákazky a osobný prístup a spoľahlivosť jej zaručuje lojálnych klientov aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1289701  Dátum zverejnenia: 13.6.2016