Online marketing špecialista pre e-shop

KO Brands Trading s.r.o.

Elektrárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacMzda bude priebezne prehodnocovaná na základe požiadaviek a možností rastu, len smerom na hor.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, Do nášho tímu v Bratislave hľadáme marketéra/rku, ktorý sa nebojí výzvy pracovať na našom marketingovom oddelení. Máš kreatívne myslenie a nové nápady? Zaujímaš sa o novinky a trendy aj v oblasti kozmetiky? Sú sociálne média tvoj koníček? Máme tu pre teba miesto Náplň práce:- Správa sociálnych sietí: najmä tvorba grafiky, postovanie a reagovanie na komentáre, optimalizácia grafických materiálov,- Email marketing – tvorba mailingov, distribúcia a meranie email marketingu,- Základná úprava videí a audií- Spolupráca pri tvorbe marketingových kampaní,- Marketingové aktivity- každodenný social networks.

- Práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti - mladý dynamický kolektív,
- Priestor a presadzovanie svojich nápadov- u nás môžeš ľahko byť reálnou súčasťou zmien a vylešení,
- Veľká miera samostatnosti,
- Home-office,
- Možnosť kariérneho rastu,
- Prehodnocovanie platu každý rok,
- Po 6 mesiacoch tovar za 50€ zadarmo, po 12 mesiacoch za 100€.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Sociálne média - Mierne pokročilý
Foto / Video editácia - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Požadované zručnosti: - Sociálne médiá – prevažne Instagram, ale aj Facebook, YouTube a TikTok, -Znalosť práce s videom - postprodukcia a editácia- Aspoň ročná skúsenosť s online marketingom,- Skúsenosť s tvorbou a úpravou grafických materiálov pre rôzne platformy,- Grafické a vizuálne cítenie,- samostatnosť, flexibilita a schopnosť pracovať v tíme,- časová organizovanosť a schopnosť dodržiavať termíny,- portfólio s preukázateľnými skúsenosťami v online grafickom dizajne.

Sme spoločnosť ktorá zaoberá B2B a B2C predajom produktov po celej Európe. Spolupracujeme so sieťami rôzneho charakteru a dovážame množstvo exkluzívnych produktov. Naším cieľom je naďalej rozširovať produktové portfólio a prinášať zákazníkom nové, inovatívne produkty. Hlavným cieľom je budovanie brandu a umiestnenie produktov do predaja po celej EU. Hlavným produktom a brandom je hello coco.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4786837  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac