Kontrolór kvality

KNOTT spol. s r.o.

Miesto práce
Dolná 142, 900 01 Modra, okres Pezinok
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality komponentov prívesovej techniky a komponentov priemyselných bŕzd.
Vykonávanie všetkých činností súvisiacich so vstupnou, medzioperačnou a výstupnou kontrolou.
Vykonávanie skúšok podľa príslušných predpisov a postupov.
Práca s mikrometrom, posuvnými meradlami, dutinomermy a pod.
Práca na 3D meracom stroji.
Vystavovanie protokolov o meraní, vystavovanie dokumentov o výsledkoch a stave výrobkov po kontrole a meraní.
Práca v nepretržitej prevádzke ( 12 h zmeny - denná od 06:00 - 18:00 hod; nočná od 18:00 - 06:00 hod).
Manuálna práca - nejedná sa o prácu v administratíve!

- práca v dynamickom kolektíve;
- zázemie stabilnej spoločnosti;
- mzdové zvýhodnenie za prácu v nepretržitej prevádzke;
- stravovanie zabezpečené v prevádzke.
Po skúšobnej dobe
- osobné ohodnotenie vo výške od 10 % zo základnej mzdy;
- dochádzkový bonus;
- príspevok na DDP.

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Len vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním Vašej žiadosti nám dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického charakteru, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie práce s mikrometrami, posuvnými meradlami, dutinomermi a pod. - podmienkou.
Znalosť čítania technickej dokumentácie - podmienkou.
Teoretické znalosti merania drsnosti, tvrdosti a pod.
Komunikatívnosť, flexibilita, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať v tíme.
Ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka výhodou.
Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke a tomu zodpovedajúci zdravotný stav.

Spoločnosť KNOTT spol. s r.o. úspešne pôsobí na slovenskom trhu 30 rokov. Je súčasťou medzinárodnej skupiny KNOTT - Holding GmbH. Hlavnou činnosťou je výroba brzdených a nebrzdených náprav, nájazdových bŕzd pre prívesy a príslušenstva prívesov, priemyselných bŕzd pre stavebné a poľnohospodárske stroje, ako aj vysokozdvižné vozíky a špeciálne vozidlá.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2843509  Dátum zverejnenia: 24.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi